Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Web sitemiz üzerinden, mail, telefon ya da Whats-app aracılığı ile rezervasyon yapabilirsiniz.

Villa bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Web sitemiz üzerinden villa isimleri ve tüm detay bilgilerine ulaşabilirsiniz. İlave soru ve istekleriniz için lütfen bizi arayınız.

Kiraladığım villada kaç kişi kalabiliriz?

Villa kapasitesi sizin ile yapılmış kontratta belirlenen kişi sayısı kadardır. Rezervasyon sonrası oluşacak kapasite artışları için bizimle irtibata geçiniz

Villamın anahtarını nasıl alabilirim?

Satın alma sözleşmesi ya da web sitemizde belirtilen telefon numarasına giriş saati bilgilerinizi vermenizi rica ederiz. İlgili saate göre bir arkadaşımız sizi yakın bir bölgede karşılayarak villanıza kadar eşlik edecektir.

Villa kapasitesi artar mı?
Villa kapasitesi sizin ile yapılmış kontratta belirlenen kişi sayısı kadardır.

Fiyata neler dahil?

Kiralanan villada web sitemizde ve sözleşmenizde belirtilen demirbaşlar, tekstiller, mutfak eşyaları ve havuz-bahçe mobilyaları konaklamanız boyunca ücretsizdir.

Yiyecek  – İçecek servisiniz var mı?

Villalarımızda mutfak bulunmakta olup, herhangi bir yiyecek-içecek bulunmamaktadır. Olası talepleriniz için bizi aramanız durumunda yönlendirme yapılacaktır.

İnternet Ücretli mi?

Ücretsizdir.

Sıcak su var mı?

Tüm villalarımızda bulunmaktadır.

Villaya nasıl giderim?

Satın alma sözleşmesi ya da web sitemizde belirtilen telefon numarasına giriş saati bilgilerinizi vermenizi rica ederiz. İlgili saate göre bir arkadaşımız sizi yakın bir bölgede karşılayarak villanıza kadar eşlik edecektir.

Elektrik su ücretli mi?

Ücretsizdir. Adil kullanım dahilinde.

Havuz temiz mi?

Havuzlarımız siz gelmeden önce temizliği ve ilaçlaması yapılmaktadır.

Havuzda ısıtma var mı?

Bazı özel villalarımızda Havuz Isıtma mevcuttur. Olası ısıtma talepleriniz villanızda mevcut sistemin var olması durumunda extra ücret karşılığında devreye alınabilir.

Villaya hangi saatte giriş yapabilirim?

Giriş saatimiz 16:00 çıkış saatimiz en geç 10:00’a kadardır. Aradaki saatlerde villanız bir sonraki misafir için hazırlanacaktır. Giriş ve çıkış saatlerinizi en geç 24 saat öncesinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Saat kaçta villayı boşaltmam gerekiyor?

En geç 10:00’a kadardır. Aradaki saatlerde villanız bir sonraki misafir için hazırlanacaktır. Giriş ve çıkış saatlerinizi en geç 24 saat öncesinde bize bildirmenizi rica ederiz. Olası farklı saatler için villanın uygun olması durumunda talebinize olumlu cevap verilmeye çalışılacaktır

Villa hangi günler temizleniyor?

Villanız giriş günü sizin için temizlenmiş, çarşaf ve havlularınız sizin için hazırlanmıştır. Konaklamanız sırasında olası yeni temizlik ve değişim talepleriniz extra ücret karşılığında karşılanacaktır.

Kiralama ve konaklama sırasında olumsuzluklar ile kim ilgilenecek?

Tüm Tatiliniz sürecinde kiraladığınız tatil konutuyla ilgili her türlü talep ve istekleriniz ile ilgili 24 saat bize telefonla bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Villam bana anlatıldığı gibi çıkmaz ise ?

Satış sözleşmemiz ve resimler dahilinde sorumluluk bizde olup, şikayet konusu en kısa ürede çözüme kavuşturulacaktır. Satın almadan önce web sayfamızı detaylı incelemenizi rica ederiz.

Kaş – Kalkan’a nasıl ulaşabilirim

Havayolu için en yakın havalimanı Dalaman olup Kalkan’a 140 km dir.
Antalya Havalimanı ise 230 km’dir. 
Özel “Havalimanı Transferi” için lütfen bilgi veriniz. Kişi ve araç modeline göre fiyatlandırılacaktır.

Yakın Bölgeler ?

Dalaman 140 km
Fethiye 90 km
Kaş 30 km

 

 

<